sezona 1974/1975
Sezona 1974/1975
IV. ročník "O pohár SČSP"
všechny výsledky se nedochovaly
První v konečné tabulce se utká s přímo nasazeným celkem Znojma "A" do finále
TJ Znojmo Agropodnik "B" - TJ Kravsko 5:4 7. listopadu 1974
TJ Dobšice - Družstevník Horní Dunajovice 2:3 9. listopadu 1974
Družstevník Oblekovice - Slavia Hluboké Mašůvky 12:5 9. lilstopadu 1974
branky Oblekovic - Želežný Jar. 3x, Toman 3x, Fiala 2x, Sacký, Švanda, Dvořák, Procházka
Družstevník Horní Dunajovice - Družstevník Oblekovice 4:5 10. listopadu 1974
branky Oblekovic - Železný Jar. 3x, Fila, Toman
TJ Kravsko - TJ Dobšice 6:1 10. listopadu 1974
Dřevotvar Blížkovice - TJ Znojmo Agropodnik "B" 6:1 10. listopadu 1974
TJ Kravsko - Družstevník Oblekovice7:4 (2:0,2:2,3:2) 17. listopadu 1974
Mrenica 2x, Kukrecht, Padrta, Lebeda, A. Moravec, Chvátal - Mil. Železný, Procházka, Fila
rozhodčí - Veselý, Šmíd
Slavia Hluboké Mašůvky - Družstevník Horní Dunajovice 4:6 17. listopadu 1974
Hrůza 2x, Vodák, Přibyl - Balík 3x, J. Hlávka, Salát, Dokoupil
rozhodčí - Kukrecht, Štěpán
vyloučení - 5:3
TJ Dobšice - Družstevník Blížovice 2:6 (1:5,0:1,1:0)
Dvořák, Vlasák - Drahný 2x, Fišer, Fouma, Přinosil, Krejčí
rozhodčí - Kukrecht, Antonín
vyloučení - 1:5
TJ Kravsko - Slavia Hluboké Mašůvky 11:1 (1:0,6:0,4:1) 19. listopadu 1974
branky Kravska - Moravec 4x, Chvátal 2x, Kouřil 2x, Vyskočil, Zahradník, Vala
rozhodčí - Šebela, Šmíd
Dřevotvar Blížkovice - Družstevník Oblekovice 11:2 (3:0,3:1,5:1) 24. listopadu 1974
Přinosil 2x, Šrámek 2x, Kuchtík 2x, Česnek, Fišer, Tomek, Krejčí, Jenerál - Fila, Kapounek
rozhodčí - Reich, H. Veselý
vyloučení - 4:2
TJ Znojmo Agropodnik "B" - TJ Dobšice 7:2 (3:2,2:0,2:0) 24. listopadu 1974
Šeda 2x, Matoušek, Fousek, Stručovský, Černý, Mlejnek - Vlasák, Dvořák
rozhodčí - Reich, Pecha
vyloučení 7:5
Družstevník Horní Dunajovice - TJ Kravsko 1:1 (0:0,1:0,0:1) 24. listopadu 1974
Hlávka - Chvátal
rozhodčí - Fiksa, Štěpán
vyloučení 3:4
Družstevník Oblekovice - TJ Znojmo Agropodnik "B" 1:6 (1:0,0:2,0:4) 26. listopadu 1974
Toman - Švec 2x, Gonsorčík, Černý, Matoušek, Šeda
rozhodčí - Procházka, Parůžek
Slavia Hluboké Mašůvky - Dřevotvar Blížkovice 1:11 (1:5,0:2,0:4) 1. prosince 1974
Hrůza - Přinosil 2x, Prokeš, Drahný, Česnek, Fišer, Krejčí, Boudný, Jenerál, Šťáva, Kuchtík
rozhodčí - Pecha, Šmíd
vyloučení - 0:4
TJ Dobšice - Družstevník Oblekovice 6:8 (3:3,3:3,0:2) 1. prosince 1974
Protivínský, Lán, P. Dvořák, Popelka, Ďuriš, B. Minařík - Fila 2x, Čuřík2x , Krejčí 2x,Toman, Jar. Železný
rozhodčí - E. Reich, Neuwirth
vyloučení - 4:2
Dřevotvar Blížkovice - Družstevník Horní Dunajovice 7:1 (1:0,2:1,4:0) 3. prosince 1974
branka Dunajovic - Salát
rozhodčí Šebela, Kukrecht
vyloučení - 6:1
TJ Znojmo Agropodnik "B" - Slavia Hluboké Mašůvky3:9 (1:3,1:1,1:5) 7. prosince 1974
Koumar 2x, K. Černý - Jar. Veselý 3x, Vodák 3x, Šimek 2x, Vrba
rozhodčí - Štěpán, H. Veselý
TJ Kravsko - Dřevotvar Blížkovice 1:6 (0:2,1:3,0:1) 7. prosince 1974
Vala - Šrámek 3x, Přinosil 2x, Drahný
rozhodčí - K. Reich, Šareš
Slavia Hluboké Mašůvky - TJ Dobšice 5:2 (2:0,2:1,1:1) 8. prosince 1974
Sklenář, Vrba, Vodák, Veselý, Pikart - Lán, Pobiš
rozhodčí - Šmíd
vyloučení - 3:5
Družstevník Horní Dunajovice - TJ Znojmo Agropodník "B" 5:3 (2:1,0:0,3:2) 8. prosince 1974
Fiala 3x, Řezanina 2x - Fousek 2x, Gonsorčík
rozhodčí - Fiksa, Antonín
vyloučení - 4:3
P |
Tým |
zápasy |
výhry |
remízy |
prohry |
Skóre |
Body |
1. |
Dřevotvar Blížkovice |
6 |
6 |
0 |
0 |
47:8 |
12 |
2. |
TJ Kravsko |
6 |
3 |
1 |
2 |
30:18 |
7 |
3. |
Družstevník H. Dunajovice |
6 |
3 |
1 |
2 |
20:22 |
7 |
4. |
TJ Znojmo Agropodnik "B" |
6 |
3 |
0 |
3 |
25:27 |
6 |
5. |
Družstevník Oblekovice |
6 |
3 |
0 |
3 |
32:39 |
6 |
6. |
Slavia Hluboké Mašůvky |
6 |
2 |
0 |
4 |
25:45 |
4 |
7. |
TJ Dobšice |
6 |
0 |
0 |
6 |
15:43 |
0 |
Finále - 10. prosince 1974
TJ Znojmo Agropodnik "A" - Dřevotvar Blížkovice
výsledek se nedochoval
Turnaj vyhrál tým TJ Znojmo Agropodnik "A"
Přátelsky
TJ Znojmo Agropodnik - ČSAO Zábřeh 3:7 (1:1,1:2,1:4) listopad 1974
A. Krejčí 2x, Čapek - Seidl 2x, Krč, Suchý, Bílek, Biderman, Pazourek
rozhodčí - Šebela, Reich
vyloučení - 2:7
400 diváků
Slovan Břeclav - TJ Znojmo Agropodnik 5:4 (1:1,3:3,1:0) listopad 1974
branky Agra - Zajíček 2x, Milostný, A. Krejčí
TJ Znojmo Agropodnik - TJ Moravské Budějovice 7:5 (4:2,1:3,2:0) listopad 1974
branky Agra - Bouzek 2x, Aubrecht, Konečný, Raška, Kozák, Klika
TJ Znojmo Agropodnik - TJ Stonařov 14. listopadu 1974
výsledek se nedochoval
Nedvědice - TJ Znojmo Agropodnik 7:2 (3:1,1:1,3:0) 17. listopadu 1974
branky Agra - Milostný, Šier
TJ Znojmo Agropodnik - Nedvědice 5:5 (2:1,2:3,1:1) 21. listopadu 1974
branky Agra –Jar. Peřinka, Milostný, Hušek, Fillo, J. Krejčí
vyloučení - 2:1
TJ Znojmo Agropodnik - TJ Jiříkovice 6:4 (4:1,0:3,2:0) 24. listopadu 1974
branky Agra - Konečný 2x, Al. Krejčí, Hušek, Jiří Peřinka, Jar. Peřinka
TJ Znojmo Agropodnik - Slovan Břeclav 2:3 (0:1,0:1,2:1) 1. prosince 1974
J. Krejčí, A. Krejčí - Dohnal 2x, Indra
rozhodčí - Šebela, Štěpán
vyloučení - 3:5
300 diváků
TJ Znojmo Agropodnik - TJ Rosice 8:2 (4:1,2:1,2:0) 5. prosince
branky Agra - Bouzek 3x, Aubrecht 2x, Jar. Peřinka, Al. Krejčí, Hušek
rozhodčí - Šebela, Štěpán
TJ Znojmo Agropodnik - TJ Vyškov 7:2 (4:1,0:0,3:1) 8. prosince
Jar. Peřinka 2x. Bouzek, Konečný, Hušek, Zajíček, Al. Krejčí - Pitela
sestava Agra -
B - Honsedl (Hrušecký)
O - Čapek, Schier, Raška, Kozák, Beneš, Švec, Klaška
Ú - Bouzek, Aubrecht, Milostný, Jiří Peřinka, Konečný, Klika, Jar. Peřinka, Stoklásek, A. Krejčí, Hušek, Zajíček
rozhodčí - E. Reich, Fiksa
100 diváků
TJ Znojmo Agropodnik - Švédsko (jun) 12. prosince
výsledek se nedochoval
TJ Znojmo Agropodnik - TJ Okříšky 20. února 1975
výsledek se nedochoval
ŽĎAS Žďár nad Sázavou - TJ Znojmo Agropodnik 1:6 konec února 1975
TJ Znojmo Agropodnik - ŽĎAS Žďár nad Sázavou 6:2 (1:0,3:1,2:1)
branky Agra - Mlejnek 2x, Stručovský, Šeda, Koumar, Pochýlý
Krajský přebor jihomoravského kraje I. třídy - Skupina "A"
všechny výsledky se nedochovaly
TJ Popůvky - TJ Znojmo Agropodnik 3:5 (1:2,0:1,2:2) odloženo na 9. ledna 1974
branky Agra - Raška, Kozák, Bouzek, Al. Krejčí, J. Krejčí
sestava Znojma -
B - Honsedl
O - Raška, Kozák, Čapek Griger, Klaška
Ú - Bouzek, Aubrecht, Milostný, A. Krejčí, J. Krejčí, Zajíček, Filo, Peřinka, Konečný, Pejčoch
rozdhodčí - Bartík, Dvořák
TJ Znojmo Agropodnik - TJ Telč 15. prosince 1974
Výhra Znojma.
Sokol Okřišky - TJ Znojmo Agropodnik 10:1 (4:1,3:0,3:0) 19. prosince 1974
Jančok 4x, Milostný A. 2x, Petza 2x, Marek, Valík - Zajíček
TJ Znojmo Agropodnik -TJ Dobronín 5:2 (1:2,1:0,3:0) leden 1974
Aubrecht, Milostný, Jar. Peřinka, J. Krejčí, A. Krejčí - Hofman, Sobotka
TJ Znojmo Agropodnik - Jiříkovice 2:5 (0:1,0:2,2:2) odloženo na konec ledna 1974
branky Agra - J. Krejčí, A. Krejčí
rozhodčí - Benáček, Bulant
300 diváků
TJ Velká Bíteš - TJ Znojmo Agropodnik 2:1 (0:1,2:0,0:0) 2. ledna 1974
branka Agra - Jar. Peřinka
TJ Znojmo Agropodnik -Dřevotvar Blížkovice 2:1 (1:0,0:0,1:1) 5. ledna 1974
A. Krejčí, Beneš - Přenosil
TJ Znojmo Agropodnik - TJ Popůvky 9:2 (1:1,5:0,3:1) 12. ledna 1974
A. Krejčí 3x, Aubrecht 2x, Jiří Krejčí 2x, Bouzek, Konečný - Holomek, Lax
rozhodčí - Bulant, Benáček
vyloučení 2:4
300 diváků
TJ Telč - TJ Znojmo Agropodnik 4:2 (0:1,1:1,3:0) leden 1974
branky Agra - Zajíček, Aubrecht
TJ Znojmo Agropodnik - Sokol Okříšky 3:10 (2:4,1:1,0:5) 19. ledna 1974
Zajíček, Krejčí, L. Milostný - Mašek 3x, Rampír, Tůma, Marek, Brůža, J. Milostný, A. Milostný, Bulička
rozhodčí - Haraš, Krejčí
vyloučení - 3:8
500 diváků
TJ Dobronín - TJ Znojmo Agropodnik 1:5 (1:1,0:1,0:3)
branky Agra- Stoklásek 2x, A. Krejčí, Beneš, Kožák
TJ Jiříkovice - TJ Znojmo Agropodnik 3:1 (3:1,0:0,0:0)
branka Agra - Kozák
TJ Znojmo Agropodnik - TJ Velká Bíteš 0:2 (0:1,0:0,0:1)
Dřevotvar Blížkovice - TJ Znojmo Agropodnik 4:5 (2:4,0:0,2:1)
Povolný, Fišer, Kabelka, Jenerál - Stoklásek 2x, A. Krejčí, J, Krejčí, Černý
rozhodčí - Kuma, Hambálek
vyloučení - 3:4
100 diváků
TJ Znojmo Agropodnik získalo ve čtrnácti zápasech čtrnáct bodů a umístilo se ve středu tabulky KP.
Po roce proběhla opět reorganizace názvosloví krajských soutěží. Blížkovice spadly místo do KPII. do I.a třídy
Krajský přebor II. třídy
nedochovaly se všechny výsledky
TJ Kravsko - Řečice 4:9 a 7:6
TJ Kravsko - Bítovčice 6:7 a 5:0
TJ Kravsko - Sokol Stonařov 10:4 (1:3,3:1,6:0)
Sokol Stonařov - TJ Kravsko 5:6
TJ Kravsko - Slavoj Polná 8:2
Po těchto zápasech Kravsko vedlo svoji skupinu. Po roce proběhla opět reorganizace názvosloví krajských soutěží. Kravsko tak bude hrát I.a třídu
Okresní přebor
všechny výsledky se nedochovaly
Družstevník Oblekovice – TJ Dobšice 4:4 (0:0,3:0,1:2)
Severin, Toman, Švanda, J. Železný – Lán, Minařík, Vlasák, Ďuriš
Slavia Hluboké Mašůvky – Družstevník Oblekovice 8:5 (3:1,3:2,2:2)
Zika 2x, Veselý 2x, Hrůza 2x, Frühauf, Šimeček – Toman 2x, J. Železný, Fila, M. Železný
Družstevník Horní Dunajovice – Slavia Hluboké Mašůvky 8:2
Slavia Hluboké Mašůvky – TJ Dobšice 5:3 (1:1,3:0,1:2)
Veselý 2x, Šimeček, Galus, Hrůza – Dvořák, Diviš, Protivýnský
rozhodčí – Pecha, Šebela
vyloučení –5:4
Družstevník Oblekovice – Družstevník Horní Dunajovice 4:8 (1:4,0:3,3:1)
Jar. Železný 2x, Fila, Štefl – Dokoupil 3x – Hlávka, Salát, Balík, Komanda, Fiala
rozhodčí – Gajdoš, Neuwirth
vyloučení – 4:9
Slavia Hluboké Mašůvky – TJ Pavlice 5:4 (2:1,2:2,1:1)
Hrůza 2x, Přibyl, Frühauf, Vodák – Buchtela, Prokeš, Toman, Bauer
TJ Dobšice – Družstevník Horní Dunajovice 1:5 (1:1,0:3,0:1)
Adámek – Hlávka J. 3x, Salát, Huber
vyloučení – 12:6
Družstevník Horní Dunajovice – Slavia Hluboké Mašůvky 6:2 (1:1, 3:0,2:1)
Salát, Hlávka, Řezanina, Dokoupil, Fiala, Raich – Zika, Pikart
TJ Dobšice – TJ Pavlice 3:4 (1:1,0:1,2:2)
Lán, Popelka, Jurčík – Bartejs 2x Prokeš, Dufek
Družstevník Oblekovice – Slavia Hluboké Mašůvky 7:3 (1:1,4:2,2:0)
Dvořák 2x, Procházka, Čiřik, Šula, Fila, Toman – Gallus 2x, Pikart
Je pravděpodobné že následující tabulka je pro dominanci Horních Dunajovic i konečná a dále se nepokračovalo
Družstevník Horní Dunajovice vyhrál okresní přebor a postoupil do I.a třídy
P |
Tým |
zápasy |
výhry |
remízy |
prohry |
Skóre |
Body |
1. |
Družstevník Horní Dunajovice |
6 |
5 |
1 |
0 |
44:12 |
11 |
2. |
Slavia Hluboké Mašůvky |
7 |
3 |
0 |
4 |
29:36 |
6 |
3. |
Družstevník Oblekovice |
6 |
2 |
1 |
3 |
23:40 |
5 |
4. |
TJ Dobšice |
6 |
1 |
2 |
3 |
19:24 |
4 |
5. |
TJ Pavlice |
3 |
1 |
0 |
2 |
10:11 |
2 |
Turnaj Agropodniku Znojmo - 8. a 9. března 1975
1. kolo - semifinále
Dukla Hodonín - Družstevník Horní Dunajovice 8. března 1975
výběr OP České Budějovice - TJ Znojmo Agropodnik 8. března 1975
o třetí místo
Finále
VÝSLEDKY SE NEDOCHOVALY
Dorost
Okresní přebor dorostu
Vítěz - TJ Znojmo Agropodnik
29. 3. 1975 obsadili dorostenci 3. místo na spartakiádním turnaji v Gottwaldově
Žáci
Přátelsky
ZMS Třebíč – TJ ODPM Znojmo MŽ 2:6 (0:1,0:1,2:4)
Branky Znojma – Černoch 2x, Latner, Goldhamer, Hanák J. + jedna vlastní
ZMS Třebíč – TJ ODPM Znojmo MŽ 2:6 (0:1,0:1,2:4)
Branky Znojma – Kukrecht 2x, Latner, Nesnídal, Goldhammer, Švancara
ZMS Třebíč – TJ ODPM Znojmo SŽ 2:6 (0:1,0:1,2:4)
Branky Znojma – Veselý 2x, Bystřický 2x, Mička, Vyhnálek
Mladší žáci
Žákovská liga jihomoravského kraje – skupina B
všechny výsledky se nedochovaly
Dynamo Jihlava „B“ – TJ ODPM Znojmo 1:2 (0:0,1:0,0:2) 19. října 1974
Branky Znojma – Kukrecht 2x
Stadion Brno - TJ ODPM Znojmo 1:2 26. října 1974
TJ ODPM Znojmo – TJ Prostějov 6:1 (1:0,3:0,2:1) listopad 1974
Branky Znojma – Hanák 2x, Kukrecht, Nesnídal, Fiala, Doležal
TJ Ingstav Brno „B“ – TJ ODPM Znojmo 0:5 (0:3,0:0,0:2) 10. listopadu 1974
Fiala 2x, Kukrecht, Latner, Doležal
rozhodčí - Knecht
TJ Znojmo ODPM – ZMS Třebíč „B“ 1:1 (0:0,0:0,1:1) 17. listopadu 1974
Branka Znojma - Vlasák
TJ ODPM Znojmo – Dynamo Jihlava „B“ 6:1 (2:0,2:1,2:0) 23. listopadu 1974
Branky Znojma – Kukrecht 2x, Nesnídal, Fiala, Vlasák, Vocílka
Rozhodčí – Šareš, Antonín
TJ ODPM Znojmo - Stadion Brno 5:3 (2:0, 2:1, 1:2) 30. listopadu 1974
Branky Znojma – Vlasák 2x, Kukrecht, Nesnídal, Švancara
TJ Prostějov – TJ ODPM Znojmo 4:2 (2:0,1:1,1:1) 7. prosince 1974
Branky Znojma – Nesnídal 2x
TJ ODPM Znojmo – TJ Ingstav Brno „B“ 3:2 14. prosince 1974
ZMS Třebíč „B“ - TJ ODPM Znojmo 0:2 (0:0,0:1,0:1) 21. prosince 1974
Branky Znojma – Fiala, Doležal
Modeta Jihlava – TJ ODMP Znojmo 1:6 prosinec/leden
Dynamo se během sezony přejmenovalo dle patronátního podniku na Modetu
Stadion Brno – TJ ODPM Znojmo 1:8 (0:1,0:2,1:3) leden 1975
Kukrecht 3x, Nesnidal 2x, Fiala
TJ ODPM Znojmo – TJ Prostějov 7:1 18. ledna 1975
TJ Ingstav Brno „B“ – TJ ODPM Znojmo 0:2 (0:0,0:1,0:1) leden 1975
Branky Znojma – Kukrecht, Ploček
TJ ODPM Znojmo – ZMS Třebíč 2:2 (0:1,0:1,2:0) 1. února 1975
Branky Znojma – Fiala, Kukrecht
TJ ODPM Znojmo – Modeta Jihlava 7:2 (3:0,2:1,2:1) 8. února 1975
Branky Znojma – Švancara 2x, Fiala 2x, Ploček 2x, Kukrecht
TJ ODPM Znojmo – Stadion Brno 3:2 15. února 1975
Branky Znojma – Kukrecht, Švancara, Doležal
TJ Prostějov – TJ ODPM Znojmo 2:3 (0:1,1:1,1:1)
Branky Znojma - Hanák, Kukrecht, Nesnídal
TJ ODPM Znojmo – TJ Ingstav Brno „B“ 11:0 (1:0,4:0,6:0) 1. března 1975
Branky Znojma – Kukrecht 4x, Latner 2x, Vlasák, Fiala, Švancara, Doležal, Vocílka
ZMS Třebíč „B“ - TJ ODPM Znojmo 2:1 9. března 1975
¨
Mladší žáci vyhráli svoji skupinu se ziskem 34 bodů a skóre 84:27
po sečtení výsledků mladších a starších žáků postupuje TJ ODPM Znojmo do Žákovské ligy
Starší žáci
Žákovská liga jihomoravského kraje – skupina B
všechny výsledky se nedochovaly
Dynamo Jihlava „B“ – TJ ODPM Znojmo 7:4 (2:1,2:1,3:2) 19. října
Branky Znojma – Bystřický 2x, Veselý, Pochýlý
Stadion Brno - TJ ODPM Znojmo 7:126. října 1974
TJ ODPM Znojmo – TJ Prostějov 18:1 (6:1,6:0,6:0)listopad 1974
Branky Znojma – R. Vyhnálek 8x, Kubala 4x, Pochýlý 3x, V. Vyhnálek 2x, Bystřický
TJ Ingstav Brno „B“ – TJ ODPM Znojmo 7:5 (2:1,1:2,4:2) 10. listopadu 1974
Branky Znojma – Vyhnálek R. 3x, Pochýlý, Bystřický
rozhodčí - Knecht
TJ Znojmo ODPM – ZMS Třebíč „B“ 5:5 (1:1,3:1,1:3) 17. listopadu 1974
Branky Znojma – Veselý 2x, Pochýlý, Vyhnálek R., Jelínek
TJ ODPM Znojmo – Dynamo Jihlava „B“ 7:6 (2:3,4:1,1:2) 23. listopadu 1974
Branky Znojma – Vyhnálek R. 2x, Jelínek, Pochýlý, Veselý, Kopp, Bystřický
Rozhodčí – Šareš, Antonín
TJ ODPM Znojmo - Stadion Brno 2:4 (0:2,2:0,0:2) 30. listopadu 1974
Branky Znojma – Kopřiva, Vyhnálek
TJ Prostějov – TJ ODPM Znojmo 2:8 (0:2,0:3,2:3) 7. prosince 1974
Branky Znojma – Veselý 3x, Pochýlý 2x, Kopřiva, Vyhnálek R., Bystřický
TJ ODPM Znojmo – TJ Ingstav Brno „B“ 1:4 14. prosince 1974
ZMS Třebíč „B“ - TJ ODPM Znojmo 1:9 (0:2,0:3,1:4) 21. prosince 1974
Branky Znojma – Veselý 4x, Kubala 2x, Vyhnálek R., Bystřícký, Hrůza
Modeta Jihlava – TJ ODMP Znojmo 3:8 prosinec/leden
Dynamo se během sezony přejmenovalo dle patronátního podniku na Modetu
Stadion Brno – TJ ODPM Znojmo 14:0 (6:0,3:0,5:0) leden 1975
TJ ODPM Znojmo – TJ Prostějov 6:1 18. ledna 1975
TJ Ingstav Brno „B“ – TJ ODPM Znojmo 3:6 (1:1,0:2,2:3) leden 1975
Branky Znojma – Vyhnálek R. 4x, Veselý 2x
TJ ODPM Znojmo – ZMS Třebíč 9:2 (0:0,2:1,7:1) 1. února 1975
Branky Znojma – Hrůza 2x, Vyhnálek R. 2x, Veselý 2x, Pochýlý, Kopřiva, Soukup
TJ ODPM Znojmo – Modeta Jihlava 8:5 (2:0,2:1,4:4) 8. února 1975
Branky Znojma – Bystřický 3x, Pochýlý 2x, Vyhnálek, Veselý, Julínek
TJ ODPM Znojmo – Stadion Brno 4:1 (1:1,0:0,3:0) 15. února 1975
Branky Znojma – Veselý, Vyhnálek R., Pochýlý, Straka
TJ Prostějov – TJ ODPM Znojmo 5:6 (0:2,3:3,2:1)
Branky Znojma – Straka 3x, Hruza 2x, Bystřický
TJ ODPM Znojmo – TJ Ingstav Brno „B“ 2:4 (1:1,0:2,1:1) 1. března 1975
Branky Znojma – Veselý, Vyhnálek
ZMS Třebíč „B“ - TJ ODPM Znojmo3:2 9. března 1975
Starší žáci skončili ve svoji skupině třetí se ziskem 23 bodů a skóre111:85
po sečtení výsledků mladších a starších žáků postupuje TJ ODPM Znojmo do Žákovské ligy
III. ročník turnaje na počest Vítězného února mladších žáků
TJ ODPM Znojmo – TJ Kravsko 2:1
TJ Kravsko – Ingstav Brno 0:1
TJ Kravsko – ZKL Brno 0:6
TJ ODPM Znojmo – TJ Igstav Brno 0:4
TJ ODPM Znojmo – ZKL Brno 0:2
ZKL Brno – TJ Ingstav Brno 1:0
P |
Tým |
zápasy |
výhry |
remízy |
prohry |
Skóre |
Body |
1. |
ZKL Brno |
3 |
3 |
0 |
0 |
9:0 |
6 |
2. |
TJ Ingstav Brno |
3 |
2 |
0 |
1 |
5:1 |
4 |
3. |
TJ ODPM Znojmo |
3 |
1 |
0 |
2 |
2:7 |
2 |
4. |
TJ Kravsko |
3 |
0 |
0 |
3 |
1:7 |
0 |
III. ročník turnaje na počest Vítězného února starších žáků
TJ ODPM Znojmo – ZDŠ Želetice 9:2
ZKL Brno – Ingstav Brno – prohra ZKL
ZDŠ Želetice – Ingstav Brno 2:4
TJ ODPM Znojmo – Ingstav Brno 0:1
ZKL Brno – ZDŠ Želetice 4:1
TJ ODPM Znojmo – ZKL Brno – prohra ZKL
P |
Tým |
zápasy |
výhry |
remízy |
prohry |
Body |
1. |
TJ Ingstav Brno |
3 |
3 |
0 |
0 |
6 |
2. |
TJ ODPM Znojmo |
3 |
2 |
0 |
1 |
4 |
3. |
ZKL Brno |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
4. |
ZDŠ Želetice |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
Spartakiádní turnaj neregistrovaných žáků na počest vítězného února - Znojmo
Dobšice – Kuchařovice 2:1
TJ Znojmo přípravka – Marákov 5:0
Vémyslice – Podmolí 4:2
Želetice – ZDŠ Znojmo Náměstí Republiky 5:0
Dobšice – Kravsko 3:1
TJ Znojmo přípravka – Hluboké Mašůvky 2:1
Dobšice – Vémyslice 2:1
Želetice – TJ Znojmo přípravka 4:0
Finále
Želetice – Vémyslice 2:1
Základny(přípravka)
Přátelsky
TJ ODPM Znojmo – Ingstav Brno 0:6 (0:1,0:3,0:2)
TJ ODPM Znojmo –TJ Moravské Budějovice 1:0
Branka Znojma - Martínek