sezona 1979/1980
Sezona 1979/1980
VIII. ročník "O pohár SČSP"
TJ Znojmo Agropodnik „A“ – Družstevník Horní Dunajovice 6:0 (3:0,2:0,1:0) 18. října 1979
Paleček 2x, Konečný, Ryška, Diviš, Korbel
Rozhodčí – K. Reich, Fiksa
Sokol Dobšice – TJ Znojmo Agropodnik dorost 3:11 (1:1,2:3,0:7) 19. října 1979
Vyskočil 2x, Jaskula – Bystřický 2x, Nesnídal 2x, Vlasák 2x, Kukrecht 2x, Jelínek, Mezník, Martínek
KeramikaKravsko – Sokol Pavlice 17:1 (5:1,5:0,7:0) 21. října 1979
Klika 3x, Vacula 3x, Brychta 3x, Vala 2x, Přibyl 2x, Zahradník 2x, Vocílka, Moravec – Bartejs
Rozhodčí – Bastl, Štěpán
Družstevník Oblekovice – ZGK Znojmo 7:9 (2:5,3:1,2:3) 21. října 1979
Šula 2x, Čiřik, Železný, Fila, Navrátil – Krejčí 3x, Fortelný 3x, Král, Toman, Labas
TJ Znojmo Agropodnik „A“ – Sokol Pavlice 18:1 (5:0,4:1,9:0) 25. října 1979
Vyhnálek 3x, Paleček 3x, Černý 3x, Hrůza 2x, Mlejnek 2x, Čapek, Klaška, Konečný, Korbel, Lipovský – Bartejs
Rozhodčí – Šebela, Peřinka
Družstevník Horní Dunajovice – TJ Znojmo Agropodnik dorost 5:5 (0:2,2:1,3:2)26.10.1979
Hlávka 2x, Rábl, Dokoupil, Salát – Mička, Vlasák, Soukup, Jelínek, Bystřický
Rozhodčí – E. Reich, Klaška
ZGK Znojmo – Sokol Dobšice 6:3 (2:2,0:1,4:0) 27. října 1979
Krejčí 4x, Pitour, Toman – Buchtela 2x, Pospíchal
Rozhodčí – Vyskočil, Jaskula
KeramikaKravsko – Družstevník Oblekovice 12:2 (3:1,4:1,5:0) 27. října 1979
Hutač 3x, Vacula 2x, Klika, Vocílka, Dušek, Zahradník, Přibyl, Brychta, Vyskočil – Procházka, Čilík
Rozhodčí – pántek, Veselý
TJ Znojmo Agropodnik dorost – ZGK Znojmo 8:2 (3:2,2:0,3:0) 3. listopadu 1979
Bystřický 3x, Doležal 3x, Nesnídal 2x –E. Reich, Drahný
Rozhodčí – K. Reich, Fiksa
TJ Znojmo Agropodnik „A“ – Družstevník Oblekovice 7:3 (0:1,4:1,3:1) 3. listopadu 1979
Konečný 3x, Ryška, Čapek, Jirava, Matoušek – Navrátil 2x, Šula
Rozhodčí – E. Reich, Veselý
Sokol Pavlice – Družstevník Horní Dunajovice 3:4 (2:1,0:2,1:1) 4. listopadu 1979
Kasík, Stručovský, Bohdálek – Hlávka 2x, Suchý, Salát
Rozhodčí – K. Reich, Šareš
Sokol Dobšice – KeramikaKravsko 1:10 (0:1,1:5,0:4) 4. listopadu 1979
Chvátal – Buchtela 2x, Minařík 2x, Pobiš 2x, Karásek, Dvořák, Ďuriš, Veselý
Rozhodčí – E. Reich
TJ Znojmo Agropodnik „A“ – Sokol Dobšice 16:0 (4:0,6:0,6:0) 6. Listopadu 1979
TJ Znojmo Agropodnik dorost – KeramikaKravsko 1:3 (0:2,1:1,0:0) 8. listopadu 1979
Nesnídal – Hutař, Vala, Zahradník
ZGK Znojmo – Družstevník Horní Dunajovice 3:8 (1:2,1:4,1:2) 11. listopadu 1979
Fortelný, Hanzík, E. Reich – Dokoupil 2x, Hlávka 2x, Vančura 2x, Salát, Löffler
Sokol Pavlice – Družstevník Oblekovice 6:1 (0:0,3:1,3:0) 11. listopadu 1979
Stručovkský 3x, Holík, Dufek, Kosík - Navrátil
TJ Znojmo Agropodnik „A“ – TJ Znojmo Agropodnik dorost 7:6 (2:1,5:0,0:3) 15. 11. 1979
ZGK Znojmo – KeramikaKravsko 1:8 (1:2,0:4,0:2) 18. listopadu 1979
Sokol Dobšice – Sokol Pavlice 5:4 (1:2,2:0,2:2) 18. listopadu 1979
Družstevník Oblekovice – Družstevník Horní Dunajovice 13:1 (4:0,6:1,3:0) 18. 11. 1979
TJ Znojmo Agropodnik dorost – Sokol Pavlice 6:9 (2:0,1:4,3:5) 24. listopadu 1979
Smrž 4x, Nedvěd, Sláma ů Stručovský 5x, Bohdálek 2x, Kosík, Holík
Rozhodčí – K. Reich, Klaška
TJ Znojmo Agropodnik – ZGK Znojmo 17:1 (4:1,8:0,5:0) 24. listopadu 1979
Lipovský 4x, Urbánek 4x, Vyhnálek 2x, Mlejnek 2x, Klaška, Jirava, Kopp, Čapek, Paleček – E. Reich
Rozhodčí – Šebela, Bastl
Družstevník Horní Dunajovice – KeramikaKravsko 4:0 (2:0,1:0,1:0)25. listopadu 1979
Hlávka 2x, Vl. Dokoupil, K. Dokoupil
Rozhodčí – E. Reich, Bastl
Družstevník Oblekovice – Sokol Dobšice 1:5 (0:2, 0:1,1:2) 25. listopadu 1979
Čiřik – Vlasák 3x, Buchtela, Dvořák
Rozhodčí – Šareš, E. Reich
TJ Znojmo Agropodnik – KeramikaKravsko 10:2 (3:2,1:0,6:0) 29. listopadu 1979
Urbánek 4x, Jírava 2x, Paleček, Zagrapan, Konečný, Lipovský – Vala, Brychta
Rozhodčí – Šebela, Peřinka
TJ Znojmo Agropodnik dorost – Družstevník Oblekovice10:4 (5:1,2:2,3:1) 30. 11. 1979
Jelínek 2x, Hanák 2x, Nesnídal 2x, Vlasák, Bystřický, Soukup, Mezník – Fila 3x, Navrátil
Rozhodčí – Boudný, Šebela
Sokol Dobšice – Družstevník Horní Dunajovice 4:8 (2:2,0:1,2:5) 1. prosince 1979
Dvořák, Pobiš, Protivínský, Buchtela – Dokoupil 2x, Hlávka 2x, Rábl, Pokorný, Salát, Suchý
Rozhodčí – Reich, Boudný
ZGK Znojmo – Sokol Pavlice 2:3 (0:0,2:2,0:1) 1. prosince 1979
Erat, Havlík – Stručovský 2x, Holík
Rozhodčí – Bastl, Klaška
P |
Tým |
zápasy |
výhry |
remízy |
prohry |
Skóre |
Body |
1. |
TJ Znojmo Agropodnik „A“ |
7 |
7 |
0 |
0 |
81:13 |
14 |
2. |
Družstevník Horní Dunajovice |
7 |
5 |
1 |
1 |
42:22 |
11 |
3. |
Sokol Kravsko |
7 |
4 |
1 |
2 |
51:18 |
9 |
4. |
TJ Znojmo Agropodnik dorost |
7 |
3 |
1 |
3 |
47:33 |
7 |
5. |
Sokol Pavlice |
7 |
3 |
0 |
4 |
27:33 |
6 |
6. |
ZGK Znojmo |
7 |
2 |
0 |
5 |
24:53 |
4 |
7. |
Sokol Dobšice |
7 |
2 |
0 |
5 |
21:55 |
4 |
8. |
Družstevník Oblekovice |
7 |
0 |
0 |
7 |
18:62 |
0 |
Přátelsky
TJ Znojmo Agropodnik –SCHÖPS WatStadlau Vídeň (AUT) 5:4 (0:1,4:2,1:1) 12. října 1979
Zajíc 2x, Vlček, Sedlo, Macek – Suchý 2x, Marczell, Pospíšil
Rozhodčí – Šebela, Kukrecht
Znojmo bylo posíleno hráči Ingstavu Brno
TJ Znojmo Agropodnik – Slovan Břeclav 7:1 (1:0,0:1,6:0) 14. října 1979
Branky Agra – Vynálek 3x, Ryška, Lipovský, Černý, Korbel
Rozhodčí – Boudný, Šebela, E. Reich
TJ Znojmo Agropodnik – Vardar Skoplje (YUG) 8:6 (2:2,1:1,5:3) 9. listopadu 1979
Branky Agra – Paleček 3x, Korbel 2x, Vyhnálek, Ryška, Klaška
Rozhodčí – Šebela, Kukrecht, Peřinka
500 diváků
TJ Znojmo Agropodnik – Elitex Třebíč dorost 6:10 (2:5,0:3,4:2)
Branky Agra – Vyhnálek 3x, Lipovský 2x, Jírova
Rozhodčí – Šebela, Bastl
TJ Znojmo Agropodnik – Slovan Břeclav 4:3 25. listopadu 1979
Branky Agra – Urbánek 2x, Paleček, Vyhnálek
TJ Znojmo Agropodnik – VTJ Dukla Hodonín 3:7 (1:1,1:0,1:6) 26. února 1980
TJ Znojmo Agropodnik – Ingstav Brno 29. února 1980
Výsledek se nedochoval
Krajský přebor II. třídy
všechny výsledky se nedochovaly
TJ Znojmo Agropodnik – Jiskra Vír 12:1 (2:0,5:0,5:1) 9. prosince 1979
Branky Agra – Urbánek 4x, Ciník, Liška, Paleček, Konečný, Mikulík, Zagrapan, Mlejnek, Vyhnálek
Sestava Znojma –
B – Fanta
O – Čapek, Cunik, Klaška, Hrůza, Mikulík, Zagrapan
Ú – Paleček, Konečný, Jírava, Lipovský, Urbánek, Ryška, Mlejnek, Vyhnálek, Černý
400 diváků
Spartak Telč – Keramika Kravsko 7:5 (3:2,1:1,3:2) 9. prosince 1979
Branky Kravska – Zahradník, Vocílka, Moravec, A. Krejčí
TJ Znojmo Agropodnik – Sokol Okříšky 7:0 (3:0,2:0,2:0)16. prosince 1979
Jírava, Urbánek, Paleček, Vyhnálek, Cunik, Ryška, Lipovský
Sestava Znojma –
B – Fanta
O – Čapek, Cunik, Hrůza, Klaška, Mikulík, Zagrapan
Ú – Ryška, Urbánek, Lipovský, Paleček, Konečný, Jírava, Mlejnek, Vyhnálek, Černý
Rozhodčí – Hanák, Huber
Vyloučení – 6:9
250 diváků
Keramika Kravsko – Slovan Rosice 3:14 (1:4,0:3,2:7) 16. prosince 1979
Branky Kravska – Vocílka 3x
Rozhodčí – E. Reich, Klaška
100 diváků
TJ Znojmo Agropodnik – Keramika Kravsko 3:1 (1:0,2:0,0:1)
Korbel, Urbánek (Cunik), Urbánek – Moravec
Sestava Agra –
B – Baar, Fanta
O – Čapek, Cunik, Hrůza, Kopp, Zagrapan, Mikulík
Ú – Ryška, Vyhnálek, Lipovský, Jírava, Konečný, Černý, Urbánek, Korbel
Rozhodčí – Burian, Forman
Spartak Velká Bíteš – TJ Znojmo Agropodnik 2:7 (0:2,0:1,2:4)
Branky Agra – Vyhnálek 3x, Lipovský 3x, Ryška
Keramika Kravsko – Sokol Okříšky 2:9 (2:2,0:4,0:3)
Branky Kravska – Klika, Dušek
Rozhodčí – Burian, Forman
100 diváků
TJ Znojmo Agropodnik – Slovan Rosice
Výsledek se nedochoval, výhra Rosic
Spartak Velká Bíteš – Keramika Kravsko 8:2 (2:1,3:1,3:0)
Branky Kravska – Vocílka, Krejčí
Spartak Telč – TJ Znojmo Agropodnik
Výsledek se nedochoval, výhra Agra
Jiskra Vír – Keramika Kravsko 4:2 (1:0,1:1,2:1)
Sokol Popůvky – TJ Znojmo Agropodnik
Výsledek se nedochoval, výhra Agra
Jiskra Vír – TJ Znojmo Agropodnik 4:0 (2:0,0:0,2:0)
Keramika Kravsko – Spartak Telč 6:6 (1:1,0:2,5:3)
Branky Kravska–Krejčí 2x, Vala, Zahradník, Vocílka, Moravec
Sestava Keramiky –
B – Dománek
Došek, Přibyl, Krejčí, Havlík, Petrželka, Vocílka, Zahradník, Vyskočil, Vacula, Moravec, Vala, Hutař, Klika, Zahradník
Rozhodčí – E. Reich, Klaška
Sokol Okříšky – TJ Znojmo Agropodnik 4:3 (1:1,2:1,1:1) 20. ledna 1980
Branky Agra – Vlasák 2x, Ryška
Slovan Rosice – Keramika Kravsko 13:2 (3:1,4:1,6:0) 20. ledna 1980
Branky Kravska – Moravec, Hutač
TJ Znojmo Agropodnik – Spartak Telč 9:2 (3:1,3:1,3:0) 27. ledna 1980
Branky Agra – Jírava 3x, Cunik 2x, Urbánek, Lipovský, Vyhnálek, Mikulík
Sestava Znojma –
B – Baar, Müller
O – Cunik, Čapek, Kukrecht, Mikulík, Hrůza
Ú – Ryška, Urbánek, Lipovský, Korbel, Konečný, Paleček, Černý, Vyhnálek, Jírava, Jelínek
Rozhodčí – Kuma, Matějíček
Vyloučení – 8:11
200 diváků
Keramika Kravsko – Spartak Velká Bíteš 4:7 (1:2,0:3,3:2) – 27. ledna 1980
Branky Kravska – Moravec 2x, Hutař, Přibyl
Rozhodčí – K. Reich, Šebela
Slovan Rosice – TJ Znojmo Agropodnik 4:0 (2:0,2:0,0:0) 31. ledna 1980
Keramika Kravsko – Jiskra Vír 4:0 (0:0,1:0,3:0) 31. ledna 1980
Branky Kravska – Vacula, Zahradník, Vocílka, Moravec
Rozhodčí – E. Reich, Peřinka
TJ Znojmo Agropodnik – Spartak Velká Bíteš 5:3 (1:1,4:0,0:2) 2. února 1980
Branky Agra – Vyhnálek 2x,Cunik, Urbánek, Lipovský
Sestava Znojma –
B – Baar, Müller
O – Cuník, Čapek, Kukrecht, Mikulík, Hrůza
Ú – Ryška, Urbánek, Lipovský, Korbel, Konečný, Vlasák, Jírava, Vyhnálek, Paleček, Černý, Jelínek
Rozhodčí – Seménka, Drahný
200 diváků
Sokol Popůvky – Keramika Kravsko 4:4 (1:2,1:1,2:1)
Branky Kravska – Vocílka, Přibyl, Hutař, Vala
200 diváků
Keramika Kravsko - TJ Znojmo Agropodnik 2:7 (1:2,0:1,1:4) 10. února 1980
Vocílka, J. Krejčí – Vyhnálek 2x, Hrůza, Kukrecht, Lipovský, Konečný, Mikulík
TJ Znojmo Agropodnik – Sokol Popůvky 12:2 (4:0,3:1,5:1) 17.února 1980
Branky Agra – Urbánek 4x, Konečný 3x, Vyhnálek 2x, Paleček, Ryška, Korbel
200 diváků
Sokol Okříšky – Keramika Kravsko 11:7 (1:3,6:0,4:4)
Branky Kravska – Vacula 3x, Moravec 2x, Vocílka, Zahradník
Rozhodčí – Svoboda, Chroust
Obě znojemská mužstva zůstávají v KP II. třídy
Okresní přebor
všechny výsledky se nedochovaly
Družstevník Oblekovice – Sokol Pavlice 2:3
Družstevník Horní Dunajovice – Sokol Blížkovice 7:2
Sokol Dobšice – Sokol Blížkovice 2:10
Družstevník Horní Dunajovice – Sokol Dobšice 12:5
Sokol Dobšice – Sokol Pavlice 4:6
Družstevník Oblekovice – Sokol Blížkovice 0:7
Sokol Blížkovice – Sokol Pavlice 6:5 (2:2,1:2,3:1)
Rozhodčí – Veselý, Vyskočil
Družstevník Oblekovice – Sokol Dobšice 4:5 (0:3,2:0,2:3)
Rozhodčí – K. Reich, Vyskočil
Družstevník Horní Dunajovice – Družstevník Oblekovice 13:2 (6:1,2:1,5:0)
Rozhodčí – Boudný, Bastl
Sokol Blížkovice – Družstevník Oblekovice 5:2 (2:1,0:0,3:1)
Konvalina 4x, Šrámek – Šula 2x
Rozhodčí – Bastl, Fiksa
Sokol Pavlice – Družstevník Horní Dunajovice 5:9 (1:4,2:3,2:2)
Kosík, Šíp, B. Stručovský, M. Stručovský, Nechvátal – Vančura 3x, Salát 2x, Hlávka, Dokoupil, Vančura, Suchý
Rozhodčí – Boudný, K. Reich
Sokol Pavlice – Sokol Dobšice 7:5 (3:2,3:0,1:3)
Holík 2x, Dufek, Bartejs, Kosik, Šíp – Chvátal 2x, Veselý 2x, Pospíchal
Rozhodčí - Bastl
Sokol Pavlice – Sokol Blížkovice 1:7 (0:3,1:1,0:3)
Kosík – Konvalina 3x, Šrámek 2x, Fouček, Svoboda
Rozhodčí – K. Reich, Fisksa
Sokol Pavlice – Družstevník Oblekovice 11:3 (3:2,3:0,5:1)
M. Stručovský 5x, Dufek 2x, Kosík, Holík, Šíp, Nechvátal – Kapinus, Šula, Kučera
Rozhodčí – Štěpán, Vyskočil
Sokol Dobšice – Družstevník Oblekovice 5:4 (3:1,1:1,1:2)
Ďuriš 2x, Chvátal, Lán, Buchtela – Šula, Cirik, Kapinus, Železný
Rozhodčí - K. Reich, Vyskočil
Sokol Dobšice – Družstevník Horní Dunajovice 1:14 (0:6,0:4,1:4)
Lán – Vančura 3x, Dokoupil L. 3x, Hlávka 2x, Salát 2x, Rábl 2x, Dokoupil V, Dokoupil K.
Rozhodčí – E. Reich, Fiksa
Družstevník Horní Dunajovice – Sokol Blížkovice 8:8 (0:5,1:3,7:0)
Hlávka 3x, Salát 3x, Suchý, Vančura – Palát 2x, Konvalina 2x, Vytopil 2x, Jurák, Fouček
Rozhodčí – Šareš, Peřinka
Družstevník Oblekovice – Družstevník Horní Dunajovice 2:10 (1:3,1:3,0:4)
Kapinus 2x – M. Suchý 2x, Hlávka 2x, Rábl 3x, Vančura, Dokoupil
Rozhodčí – Štěpán, E. Reich
Sokol Blížkovice – Sokol Dobšice 6:1 (3:0,0:1,3:0) 9. února 1980
Šrámek 2x, Fouček 2x, Konvalina, Jenerál – Pospíchal
Rozhodčí – Boudný, Kukrecht
Družstevník Horní Dunajovice – Sokol Pavlice 12:5 (5:0,5:3,2:2)
Hlávka 4x, M. Vančura 3x, J. Vančura 2x, Suchý, Salát, Dokoupil – Nechvátal 3x, Bartejs, Holík
Rozhodčí – Šebela, Peřinka
P |
Tým |
zápasy |
výhry |
remízy |
prohry |
Skóre |
Body |
1. |
Družstevník Horní Dunajovice |
8 |
7 |
1 |
0 |
85:31 |
15 |
2. |
Sokol Blížkovice |
8 |
6 |
1 |
1 |
51:26 |
13 |
3. |
Sokol Pavlice |
8 |
4 |
0 |
4 |
43:48 |
8 |
4. |
Sokol Dobšice |
8 |
2 |
0 |
6 |
28:63 |
4 |
5. |
Družstevník Oblekovice |
8 |
0 |
0 |
8 |
19:59 |
0 |
Kvalifikace o KP II. třídy
Družstevník Horní Dunajovice – TJ Jedovnice 1:9 (1:1,0:4,0:4)
TJ Jedovnice – Družstevník Horní Dunajovice 5:5 (2:1,1:2,2:2)
Branky Dunajovic – Hlávka 2x, Vančura 2x, Dokoupil
Odborářská liga
všechny výsledky se nedochovaly
ČSD Hrušovany – TOS Znojmo 8:2 (2:2,2:0,4:0)
ZGK Znojmo – STS Znojmo 5:5 (0:2,2:2,3:1)
Horácké autodružstvo – JZD Citonice 4:9 (2:2,1:2,1:5)
ČSD Hrušovany – OPP Znojmo 7:7 (2:2,2:3,3:2)
Horácké autodružstvo – STS Znojmo 7:6 (3:4,3:0,1:2)
JZD Citonice – TOS Znojmo 7:1 (3:1,4:0,0:0)
OPP Znojmo – TOS Znojmo 11:3 (2:1,5:1,4:1)
JZD Citonice – ČSD Hrušovany 5:2 (1:0,1:1,3:1)
STS Znojmo – OPP Znojmo 4:6 (1:2,2:1,0:2)
TOS Znojmo – ZGK Znojmo 2:5 (1:1,1:3,0:1)
ZGK Znojmo – STS Znojmo 6:2 (2:1,2:1,2:0)
Horácké autodružstvo – ČSD Hrušovany 4:3 (0:1,1:0,3:2)
ČSD Hrušovany – TOS Znojmo 8:1 (4:0,0:0,4:1)
JZD Citonice – Horácké Autodružstvo 3:2 (0:1,2:0,1:1)
ČSD Hrušovany – STS Znojmo 8:2 (4:0,1:2,3:0)
ZGK Znojmo – OPP Znojmo 2:1 (0:0,1:0,1:1)
Horácké Autodružstvo – TOS Znojmo 12:1 (3:0,4:1,5:0)
ČSD Hrušovany – OPP Znojmo 8:5 (4:1,2:0,2:4)
JZD Citonice – TOS Znojmo 9:1 (3:1,2:0,4:0)
Horácké autodružstvo – STS Znojmo 9:1 (1:1,4:0,4:0)
JZD Citonice – STS Znojmo 6:2 (2:0,1:0,3:2)
ČSD Hrušovany – ZGK Znojmo 2:1 (0:0,0:0,2:1)
OPP Znojmo – Horácké autodružstvo 9:4 (3:2,4:0,2:2)
ZGK Znojmo – TOS Znojmo 5:1 (2:1,2:0,1:0)
ČSD Hrušovany – JZD Citonice 5:1 (2:1,1:0,2:0)
STS Znojmo – TOS Znojmo 3:3 (0:2,1:1,2:0)
JZD Citonice – OPP Znojmo 3:2 (0:1,2:0,1:1)
Horácké autodružstvo – ZGK Znojmo 2:1 (1:1,0:0,1:0)
OPP Znojmo – STS Znojmo 5:4 (3:1,1:2,2:1)
P |
Tým |
zápasy |
výhry |
remízy |
prohry |
Skóre |
Body |
1. |
ZGK Znojmo |
11 |
8 |
1 |
2 |
46:27 |
17 |
2. |
JZD Citonice |
11 |
8 |
1 |
2 |
53:29 |
17 |
3. |
ČSD Hrušovany |
11 |
7 |
1 |
3 |
57:38 |
15 |
4. |
OPP Znojmo |
11 |
5 |
2 |
4 |
62:51 |
12 |
5. |
Horácké autodružstvo |
11 |
6 |
0 |
6 |
63:46 |
12 |
6. |
STS Znojmo – Oblekovice |
12 |
1 |
2 |
9 |
38:69 |
4 |
7. |
TOS Znojmo |
11 |
0 |
1 |
70 |
18:71 |
1 |
Výsledky posledního kola se nedochovaly
Dorost
Starší dorost
Přátelsky
TJ Znojmo Agropodnik – Ingstav Brno „B“ 2:4 (0:1,0:1,2:2)
Branky Agra – Jelínek 2x,
Rozhodčí – E. Reich, Klaška
Krajský přebor I. třídy
všechny výsledky se nedochovaly
TJ Znojmo Agropodnik – Slovan Rosice 6:6 (2:2,3:2,1:2) 7. října 1979
Branky Agra – Jelínek 2x, Kukrecht, Mezník, Doležal, Vlasák
Rozhodčí – Peřinka, Klaška
TJ Znojmo Agropodnik – Metra Blansko 14. října 1979 7:1 (1:0,3:0,3:1) –23. prosince 1979
Branky Agra – Mička 3x, Kopp, Mezník, Hanák J., Kukrecht
Rozhodčí – Šebela, Peřinka
TJ Znojmo Agropodnik – ŽĎAS Žďár nad Sázavou 6:4 (3:2,1:1,2:1) 21. října 1979
Branky Agra – Nesnídal 3x, Vlasák, Jelínek, Hanák J
Rozhodčí – Caha, Šareš
100 diváků
Ingstav Brno „B“ – TJ Znojmo Agropodnik 7:3 (2:1,4:2,1:0)
Branky Agra – Kopp 2x, Vlasák
TJ Znojmo Agropodnik – Spartak Nedvědice 12:1 (2:0,6:1,4:0) 28. Října 1979
Branky Agra – Kopp 3x, Jelínek 2x, Martínek 2x, Hanák J., Bystřický, Vlasák, Bačák, Doležal
Rozhodčí – Caha, Řehořka
100 diváků
Slovan Rosice – TJ Znojmo Agropodnik 7:4 (3:2,2:1,2:1)
Branky Agra – Soukup, Jelínek, Mička, Vlasák
Metra Blansko – TJ Znojmo Agropodnik 6:3 (2:2,2:1,2:0)
Branky Agra – Kopp, Vlasák, Mička
TJ Znojmo Agropodnik – Ingstav Brno „B“ 2:3 (1:0,0:1,1:2)
Branky Znojma – Nesnídal 2x
TJ Znojmo Agropodnik – Slovan Rosice 8:4 (2:0,2:2,4:2) 16. prosince 1979
Nesnídal 3x, Vlasák 2x, Kukrecht, Bačák, Kopp
Rozhodčí – Doležal, Šebela
Ingstav Brno „B“ – TJ Znojmo Agropodnik 5:5 (0:1,2:2,3:2)
Branky Znojma – J. Hanák, Nesnidal, Kukrecht, Mička, Zháňal
Spartak Nedvědice - TJ Znojmo Agropodnik 5:8 (3:2,0:4,2:2) 21. prosince 1979
Branky Znojma – Doležal 2x, Vlasák 2x, Soukup, Mička, Nesnídal, J. Hanák
TJ Znojmo Agropodnik – Spartak Nedvědice 18:4 (4:2,14:2,0:0)
branky Agra – Nesnídal 4x, Jelínek 3x, Vlasák 2x, Kukrecht 2x, Zháňal 2x, Soukup 2x, Bačák, J. Hanák, Doležal
ŽĎAS Žďár nad Sázavou – TJ Znojmo Agropodnik 8:3 (4:1,2:1,2:1)
Branky Agra – Jelínek, Nesnídal, Soukup
Slovan Rosice – TJ Znojmo Agropodnik 8:6 (5:1,1:2,2:3)
Branky Agra – Vlasák 2x Jelínek 2x, Kopp, Doležal
Metra Blansko – TJ Znojmo Agropodnik 4:4 (2:2,1:1,1:1)
Branky Agra – Jelínek 2x, Soukup, Kopp
TJ Znojmo Agropodnik - ŽĎAS Žďár nad Sázavou 5:3 (1:0,3:2,1:1)
Branky Agra – Vlasák 3x, Doležal, Jelínek
Sestava Znojma –
B – Müller, Polášek
O – Bačák, Mezník, Kukrecht, Mička
Ú – Vlasák, Doležal, Jelínek, Soukup, Kopp, Bystřický, Hanák J., Nesnídal, Zháňal
Spartak Nedvědice – TJ Znojmo Agropodnik 2:7 (1:2,1:1,0:4)
Branky Agra – Nesnídal 2x, Vlasák, Kopp, Jelínek Mička, Kukrecht
TJ Znojmo Agropodnik – Ingstav Brno „B“ 5:4 (0:3,2:1,3:0)
Branky Agra – Vlasák 2x, Kukrecht, Doležal, Mička
Rozhodčí – Kocmánek, Vazač
Mladší dorost
Přátelsky
TJ ODPM Znojmo – Ingstav Brno „B“ 4:3 (0:1,2:0,2:2) – říjen 1979
Branky Znojma – P. Hanák 3x, Šlapal
Rozhodčí – Šareš, Klaška
TJ ODPM Vyškov – TJ ODPM Znojmo 6:6 – únor 1980
Krajský přebor I. třídy
všechny výsledky se nedochovaly
TJ ODPM Znojmo – Ingstav Brno „B“ 1:2 (0:0,1:2,0:0)7. října 1979
Branka Znojma – Sláma
Rozhodčí – Šebela, Peřinka
TJ ODPM Znojmo – Zetor Brno „B“ 3:5 (1:2,2:0,0:3) 13. října 1979
Branky Znojma – Medek, Šlapal, Dvořák
TJ ODPM Znojmo – TJ Gottwaldov „B“ 10:7 (1:4,4:1,5:2) 20. října 1979
Branky Znojma – Hanák P. 6x, Medek, Řezníček, Šlapal, Lapeš
TJ Prostějov – TJ ODPM Znojmo 12:5 (5:1,3:2,4:2) 28. října 1979
Branky Znojma – P. Hanák 4x, Dvořák P.
TJ Vyškov – TJ ODPM Znojmo 5:5 (2:1,1:1,2:3)
Branky Znojma – Šlapal 2x, Procházka, Jazsberenyi, Zezula
TJ ODPM Znojmo – ŽĎAS Žďár nad Sázavou 6:7 4. listopadu 1979
TJ ODPM Znojmo – Slovan Hodonín 2:7 (1:2,0:2,1:3) 18. listopadu 1979
Branky Znojma – P. Hanák 2x
Ingstav Brno „B“ – TJ ODPM Znojmo 2:6 (1:3,0:0,1:3)
Branky Znojma – Hanák P. 2x, Řezníček, Dvořák, Jaszberenyi, Sláma
TJ ODPM Znojmo – Zetor Brno „B“ 6:5 (3:0,1:2,2:3)
Branky Znojma – Řezníček 4x, Hanák P 2x
Rozhodčí – K. Reich, Boudný
TJ Gottwaldov „B“ – TJ ODPM Znojmo 10:7 (6:3,2:2,2:2)
Branky Znojma – P. Hanák 4x, Řezníček 3x
TJ ODPM Znojmo – TJ Prostějov 1:8 (0:4,1:1,0:3)
Branka Agra – Řezníček
Rozhodčí – bratři Oujezdští
ŽĎAS Žďár nad Sázavou – TJ ODPM Znojmo 1:6 (1:0,0:3,0:3)
Branky Znojma – Řezníček, Hanák (Nedvěd), Sláma, Šlapal, Hanák, Zezula
Slovan Hodonín – TJ ODPM Znojmo 9:0 (2:0,4:0,3:0)
TJ ODPM Znojmo – TJ ODPM Vyškov 4:1 (0:0,2:0,2:1)
Branky Znojma – Lapeš 2x, Řezníček 2x,
Rozhodčí – Vazač
50 diváků
Spartak Uherský Brod – TJ ODPM Znojmo 18:1 (8:0,5:0,5:1)
Branka Znojma - Sláma
TJ ODPM Znojmo - ŽĎAS Žďár nad Sázavou 7:9
Branky Znojma – Řezníček 2x, Jaszberenyi 2x, P. Hanák 2x, Šlapal
Zetor Brno „B“ – TJ ODPM Znojmo 9:5 (3:2,3:3,3:0)
Branky Znojma – Jaszberenyi 3x, Hanák Petr 2x
Ingstav Brno „B“ – TJ ODPM Znojmo 3:4 (1:1,0:1,2:2)
Branky Znojma – Jaszberenyi, Lsáma, Zezula, P. Hanák
Sestava Znojma –
B – Šrámek
O – Zezula, Šlapal, Hanák, Ploček
Ú – Lapeš, Prokeš, Sýkora, Jaszberenyi, Pigl, Sláma
ŽĎAS Žďár nad Sázavou – TJ ODPM Znojmo 1:2 (1:0,0:1,0:1)
Branky Znojma – Jaszberenyi, Ploček
TJ ODPM Znojmo – Zetor Brno „B“ 10:3 (4:2,4:0,2:1) 17. února 1980
Branky Znojma – P. Hanák 3x, Jaszberenyi 3x, Zezula 2x, Řezníček, Sýkora
Rozhodčí - Šebela
Mladší dorost postoupil do KP I. třídy
Žáci
Mladší žáci
Přátelsky
TJ ODPM Znojmo – Elitex Třebíč 8:2 (2:2,3:0,3:0)
Branky Znojma – Veselý 2x, Procházka 2x, Jelínek, Mikulášek, Filipenský, Helebrant
Krajský přebor II. třídy
všechny výsledky se nedochovaly
TJ ODPM Znojmo – TJ ODPM Rosice 10:0 (3:0,3:0,4:0)7. října 1979
Branky Znojma – Procházka 4x, Veselý 2x, Filipenský, Hodák, Černoch, Helebrant
TJ ODPM Znojmo – Jiskra Náměšť nad Oslavou 28:0 (6:0,8:0,14:0) 14. října 1979
Branky Znojma – Hodák 5x, Filipenský 4x, Helebrant 2x, Chalupník 2x, Mikulášek 2x, Beinhauer, další střelci nedochováni
ModetaJIhlava „B“ – TJ ODPM Znojmo 3:10 (0:1,1:3,2:6)
Branky Znojma – Veselý 4x, Hodák 2x, Procházka 2x, Filipenský, Mikulášek
TJ ODPM Znojmo – Spartak Nedvědice 11:1 (8:0,3:1,0:0) 28. října 1979
Branky Znojma – Veselý 4x, Procházka 2x, Šob 2x, Jelínek, Heller, Mikulášek
Slovan Rosice – TJ ODPM Znojmo 1:12 (0:3,0:3,0:6)
Branky Znojma – Procházka 3x, Mikulášek 3x, Veselý 2x, Filipenský 2x, Šob 2x
Jiskra Náměšť nad Oslavou – TJ ODPM Znojmo 0:21 (0:7,0:6,0:8)
Hodák 5x, Filipenský 4x, Procházka 4x, Veselý 3x, Helebrant 2x, Šob 2x, Mikulášek
TJ ODPM Znojmo – Modeta Jihlava „B“ 25. listopadu 1979
Výsledek se nedochoval
Spartak Nedvědice – TJ ODPM Znojmo 0:10
Procházka 3x, Helebrant 2x, Filipenský 2x, Veselý, Mikulášek, Kantor
TJ ODPM Znojmo – Elitex Třebíč „B“ 10:1 (3:1,4:0,3:0)
Branky Znojma – Procházka 6x, Chalupnik, Helebrant, Hodák, Šob
TJ ODPM Znojmo – Slovan Rosice 5:2 (4:0,0:2,1:0) 16. prosince 1979
Branky Znojma – Procházka 2x, Filipenský, Chalupník, Šob
Rozhodčí – Šebela, Šareš
Elitex Třebíč „B“ – TJ ODPM Znojmo 3:11 (0:3,1:6,2:2)
Branky Znojma – Procházka 4x, Veselý 2x, Hodák 2x, Jelínek, Šob, Mikulášek
TJ ODPM Znojmo – Jiskra Náměšť nad Oslavou 19:0 (8:0,8:0,3:0) 23. prosince 1979
Mikulášek 4x, Procházka 4x, Filipenský 3x, Veselý 2x, Helebrant 2x, Maštera, Jelínek
Rozhodčí – K. Reich, Kapinus
Modeta Jihlava „B“ – TJ ODPM Znojmo 4:12 (1:5,1:3,2:4)
Branky Znojma – Šob 3x, Procházka 3x, Veselý 2x, Helebrant 2x, Filipenský, Hodák
TJ ODPM Znojmo – Spartak Nedvědice 14:4 (3:1,4:3,7:0)
Mikulášek 4x, Přibil 3x, Helebrant 2x, Šob 2x, Procházka 2x
Rozhodčí – Bastl, Veselý
Slovan Rosice – TJ ODPM Znojmo 3:4 (1:2,2:1,0:1)
Branky Znojma – Hodák 3x, Helebrant
Jiskra Náměšť nad Oslavou – TJ ODPM Znojmo 1:10 (0:3,0:5,1:2)
Branky Znojma – Filipenský 4x, Chalupník 2x, Kotas 2x, Hellar, Šob
TJ ODPM Znojmo – Modeta Jihlava „B“ 4:2 (1:0,1:1,2:1) 2. února 1980
Branky Znojma – Filipenský 2x, Šob, Veselý
Spartak Nedvědice – TJ ODPM Znojmo 2:5 (0:4,0:1,2:0)
Branky Znojma – Filipenský 2x Veselý, Šob, Uttner
TJ ODPM Znojmo – Elitex Třebíč „B“ 4:5 (1:3,3:2,0:0)
Branky Znojma – Veselý 3x, Šob
Rozhodčí – K. Reich, Šareš
Kvalifikace o postup do KP I. třídy
TJ ODPM Znojmo – ŽĎAS Žďár nad Sázavou 8:1 (6:1,1:0,1:0)
Branky Znojma – Procházka 3x, Veselý 2x, Maštera 2x, Hodák
Jiskra Staré Město - TJ ODPM Znojmo 8:1
O pohár Keramiky Znojmo – 17. února 1980
DPM Brno – TJ ODPM Znojmo 6:3
DPM Brno – Elitex Třebíč 8:1
TJ ODPM Znojmo – Elitex Třebíč 8:1
P |
Tým |
zápasy |
výhry |
remízy |
prohry |
Skóre |
Body |
1. |
DPM Brno |
2 |
2 |
0 |
0 |
14:4 |
4 |
2. |
Elitex Třebíč |
2 |
1 |
0 |
1 |
9:9 |
2 |
3. |
TJ ODPM Znojmo |
2 |
0 |
0 |
2 |
4:14 |
0 |
Starší žáci
Přátelsky
TJ ODPM Znojmo – Elitex Třebíč 6:0 (1:0,3:0,3:0)
Branky Znojma – Mička, Šrámek, Dvořák, Fučík, Salavec, Javorský
Rozhodčí – Jaskula, Vyskočil
Krajský přebor II. třídy
všechny výsledky se nedochovaly
TJ ODPM Znojmo – TJ ODPM Rosice 14:3 (4:0,7:0,3:3)7. října 1979
Branky Znojma – Šlapal 3x, Dvořák V. 3x, Šrámek 2x, Mališ 2x, Kantor, Salavec, Soukup, Mička R.
Rozhodčí – E. Reich, Veselý
TJ ODPM Znojmo – Jiskra Náměšť nad Oslavou 22:4 (4:0,9:1,9:3) 14. října 1979
Branky Znojma – Soukup 5x, Dvořák V. 4x, Šrámek P. 3x, Kasan 3x, Mička 2x, Mališ, Šlapal, Dřevěný, Podaný, Salavec
První pětka Znojmo –
Fučík-Kantor
Šrámek P. – Mička – Dvořák V.
Rozhodčí – Boudný, Kapinus
ModetaJIhlava „B“ – TJ ODPM Znojmo 2:9 (2:4,0:2,0:3)
Branky Znojma – V. Dvořák 3x, Mička, Mališ, Salavec, Fučík, Kasan, Dřevěný
TJ ODPM Znojmo – Spartak Nedvědice 15:5 (5:1,4:2,6:2) 28. října 1979
Branky Znojma – Mička 5x, V. Dvořák 3x, Fučík 3x, Svoboda, Šrámek, Šlapal, Kasan
Slovan Rosice – TJ ODPM Znojmo 1:9 (0:3,1:4,0:2)
branky Znojma – Mališ 2x, Mička 2x, Šrámek, Soukup, Fučík, Kasan, Dvořák
Jiskra Náměšť nad Oslavou – TJ ODPM Znojmo 12:8 (5:1,3:5,4:2)
Branky Znojma – Dvořák 2x, Soukup 2x, Salavec, Javorský, Mička, Mališ
TJ ODPM Znojmo – Modeta Jihlava „B“ 25. listopadu 1979
Výsledek se nedochoval
Spartak Nedvědice – TJ ODPM Znojmo 7:7
Branky Znojma – Šlapal 2x, Zezula, Jazsberenyi
TJ ODPM Znojmo – Elitex Třebíč „B“14:0 (3:0,6:0,5:0)
Mička 4x, Dvořák 4x, Šrámek 2x, Šlapal 2x, Kasan, Dřevěný
TJ ODPM Znojmo – Slovan Rosice 6:0 (1:0,3:0,2:0) 16. prosince 1979
Branky Znojma – Mička 2x, Svoboda Z., Dvořák, Soukup, Salavec
Rozhodčí – Fiksa, Kapinus
TJ Elitex Třebíč „B“ – TJ ODPM Znojmo 1:17 (0:4,1:7,0:6)
Dvořák 4x, Mička 4x, Šrámek 2x, Kantor 2x, Dřevěný 2x Svoboda Z., Javorský, Mališ
TJ ODPM Znojmo – Jiskra Náměšť nad Oslavou 9:6 (0:2,6:2,3:2) 23. prosince 1979
Branky Znojma – Mička 4x, Dvořák, Soukup, Šlapal
Rozhodčí – Bastl, K. Reich
Modeta Jihlava „B“ – TJ ODPM Znojmo 3:6 (1:4,1:1,1:1)
Branky Znojma – Mička 2x, Šrámek, Fučík, Soukup, Dvořák
TJ ODPM Znojmo – Spartak Nedvědice 10:4 (2:2,5:0,3:2)
Dvořák 4x, Mička 2x, Fučík 2x, Salavec, Šrámek
Rozhodčí – K. Reich, Boudný
Slovan Rosice – TJ ODPM Znojmo 5:9 (2:1,1:4,2:4)
Dvořák 3x, Šrámek 2x, Mališ 2x, Mička, Šlapal
Jiskra Náměšť nad Oslavou – TJ ODPM Znojmo 6:9
Branky Znojma – Soukup 3x, Mička 2x, Dvořák 2x, Podaný, Mališ
TJ ODPM Znojmo – Modeta Jihlava „B“ 5:2 (0:0,3:0,2:2) 2. února 1980
Branky Znojma – Dvořák 2x, Mička 2x, Mališ
Spartak Nedvědice – TJ ODPM Znojmo 4:6 (1:1,3:1,0:4)
Branky Znojma – Mička 3x, Dvořák, Fučík, Soukup
TJ ODPM Znojmo – Elitex Třebíč „B“ 16:3 (9:1,5:1,2:1)
Branky Znojma – Dvořák 4x, Mička 4x, Šrámek 2x, Mališ 2x, Soukup, Peřinka, Svoboda, Fučík
Rozhodčí – Vyskočil, Bastl
Kvalifikace o postup do KP I. třídy
TJ ODPM Znojmo – ŽĎAS Žďár nad Sázavou 7:3
Branky Znojma – Dvořák 3x, Mališ 2x, Fučík, Mička
Jiskra Staré Město - TJ ODPM Znojmo 9:5
Spartakiádní turnaj škol v ledním hokeji 1980
- ZDŠ Václavské náměstí (Soukup 3x, Mališ 2x, Mička 2x, Smejkal, Tomíšek, Benešovský)
- ZDŠ Jaroslavice (Durajka 5x, Blažek, Zálešák
- ZDŠ Kravsko (Dvořák 3x, Beneš, Mahr)
- ZDŠ Sídliště (Maštera M. 2x, Maštera J., Šlapal, Sýkora, Svoboda)
- ZDŠ Vémyslice
- ZDŠ Loucká (Říháček 2x, Meister)
Žákovské týmy do KP I. třídy nepostoupily
Základny
Základna A - starší
Krajský přebor
všechny výsledky se nedochovaly
TJ ODPM Znojmo –ElitexTřebíč 0:9
TJ ODPM Znojmo – Modeta Jihlava 0:8 (0:3,0:3,0:2)
Elitex Třebíč – TJ ODPM Znojmo 2:1
Branka Znojma - Dřevěný
TJ ODPM Znojmo –Elitex Třebíč 1:4
Branka Znojma - Šebela
Modeta Jihlava – TJ ODPM Znojmo 12:1
Branka Znojma – Hubatka
Žďár nad Sázavou – TJ ODPM Znojmo 8:4
Branky Znojma – Šebela, R. Adámek, Jirovský, Slabý
Ingstav Brno – TJ ODPM Znojmo 14:3
Branky Znojma – R. Adámek, Dřevěný, Slabý
TJ ODPM Znojmo – Modeta Jihlava 1:10
Branka Znojma - Slabý
TJ ODPM Znojmo - Žďár nad Sázavou 4:7
Branky Znojma – Adámek, Utner, Šebela, Hubatka
Elitex Třebíč – TJ ODPM Znojmo 3:2
Branky Znojma – Hubatka, Dřevěný
Základna B - mladší
Krajský přebor
všechny výsledky se nedochovaly
TJ ODPM Znojmo –ElitexTřebíč 1:3
TJ ODPM Znojmo – Modeta Jihlava 0:11 (0:2,0:7,0:2)
Elitex Třebíč – TJ ODPM Znojmo 5:1
Branka Znojma - Hammer
TJ ODPM Znojmo –Elitex Třebíč
Branka Znojma - Miča
Modeta Jihlava – TJ ODPM Znojmo 4:0
Žďár nad Sázavou – TJ ODPM Znojmo 10:0
Ingstav Brno – TJ ODPM Znojmo 14:1
Branka Znojma - Novák
TJ ODPM Znojmo – Modeta Jihlava 0:9
TJ ODPM Znojmo - Žďár nad Sázavou 0:7
Ingstav Brno – TJ ODPM Znojmo 5:1
Branka Znojma – Hubatka
Elitex Třebíč – TJ ODPM Znojmo 4:1
Branka Znojma - Hammer
O Pohár Keramiky Znojmo – 23. - 24. února 1980
všechny výsledky se nedochovaly
Největší turnaj základen v ČSR
Skupina A
Ingstav Brno, Baník Hodonín, Moravia Olomouc, DP 1.ČLTK Praha
Skupina B
TJ ODPM Znojmo, Metra Blansko, TJ Prostějov
Skupina C
Zetor Brno, TJ Gottwaldov, VŽKG Ostrava, Jiskra Havlíčkův Brod
Skupina D
Modeta Jihlava, DPM Brno, Meonta Přerov, Spartak Břeclav
VÍTĚZ - DP 1.ČLTK Praha